منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار
اسلایدر تصویری
بازديدها
جستجو
زبان ها
زمان ديجيتال سرور
سایر زبان ها
شعار
متون عمومي
متون عمومي
منو
منو
ورود
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.اخبار
شرکت فعال دانشجویان در مراسم اعتکاف
برگزاری مراسم معنوی اعتکاف با حضور دانشجویان و کارکنان در مسجد امام علی (ع(
همزمان با فرا رسیدن ماه رجب و ایام البیض، مراسم معنوی اعتکاف برابر سنوات گذشته از بامداد روز سه شنبه مورخه 22/۱/1396 با حضور پرشور دانشجویان و جمعی از کارکنان دانشگاه در مسجد امام علی (ع) آغاز گردید . در این مراسم معنوی که تعداد ۸۵۶ نفر از دانشجویان و کارکنان و همچنین تعداد هفت نفر روحانی حضور داشتند ، برنامه ها و مراسم های متنوعی با همکاری فرهنگسرای رازی طی سه روز در مسجد برگزار گردید .
برگزاری مولودی خوانی به مناسبت ولادت حضرت علی(ع) ، محفل انس با قرآن با حضور گروه قرآنی ، قرائت دعای توسل، زیارت عاشورا ، مناجات حضرت امیر (ع)، قرائت قرآن، پهن کردن سفره سحروافطار، برگزاری جلسه پرسش و پاسخ، کلاس اخلاق و اجرای اعمال ام داود از برنامه های فرهنگی اجرا شده در این مراسم عبادی بود.
مراسم سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین زینلی در قالب برنامه “در خلوت دوست” و سلسله حلقه های معرفتی با با حضور حجت الاسلام و المسلمین نقیب پور و برگزاری مسابقه از ترجمه زیارت عاشورا از دیگر بخشهای این مراسم معنوی بود . در نهایت پس از سه روز اعتکاف در مورخه 24/۱/1396مراسم اختتامیه با حضور فرماندهان و مسئولین برگزار گردید و پس از تلاوت قرآن و سخنرانی به تعداد ۵ نفر از معتکفین هدایایی اهداء گردید.
شایان ذکر است روحانیون گروه آفتاب در اجرای تمامی برنامه حضوری فعال داشتند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر