اخبار
شرکت فعال دانشجویان در مراسم اعتکافبرگزاری مراسم معنوی اعتکاف با حضور دانشجویان و کارکنان در مسجد امام علی (ع(
همزمان با فرا رسیدن ماه رجب و ایام البیض، مراسم معنوی اعتکاف برابر سنوات گذشته از بامداد روز سه شنبه مورخه 22/۱/1396 با حضور پرشور دانشجویان و جمعی از کارکنان دانشگاه در مسجد امام علی (ع) آغاز گردید . در این مراسم معنوی که تعداد ۸۵۶ نفر از دانشجویان و کارکنان و همچنین تعداد هفت نفر روحانی حضور داشتند ، برنامه ها و مراسم های متنوعی با همکاری فرهنگسرای رازی طی سه روز در مسجد برگزار گردید .
برگزاری مولودی خوانی به مناسبت ولادت حضرت علی(ع) ، محفل انس با قرآن با حضور گروه قرآنی ، قرائت دعای توسل، زیارت عاشورا ، مناجات حضرت امیر (ع)، قرائت قرآن، پهن کردن سفره سحروافطار، برگزاری جلسه پرسش و پاسخ، کلاس اخلاق و اجرای اعمال ام داود از برنامه های فرهنگی اجرا شده در این مراسم عبادی بود.
مراسم سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین زینلی در قالب برنامه “در خلوت دوست” و سلسله حلقه های معرفتی با با حضور حجت الاسلام و المسلمین نقیب پور و برگزاری مسابقه از ترجمه زیارت عاشورا از دیگر بخشهای این مراسم معنوی بود . در نهایت پس از سه روز اعتکاف در مورخه 24/۱/1396مراسم اختتامیه با حضور فرماندهان و مسئولین برگزار گردید و پس از تلاوت قرآن و سخنرانی به تعداد ۵ نفر از معتکفین هدایایی اهداء گردید.
شایان ذکر است روحانیون گروه آفتاب در اجرای تمامی برنامه حضوری فعال داشتند.


 
امتیاز دهی
 
 

[PageVisit]